dnes je 24.1.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Nákup zdravotní obuvi z FKSP

25.11.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Lze z FKSP přispívat zaměstnancům na nákup zdravotní obuvi, který je uskutečněn ve zdravotnickém zařízení - lékárně?

Odpověď:

V § 4 odst. 2 písm. a) až d) vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, v platném znění, není uvedena možnost přispívat na zdravotní obuv. Pouze v § 4 odst. 4 vyhlášky je uvedena možnost přispívat z fondu na vybavení ke zlepšení pracovních podmínek, a to na pracovní oděvy a obuv, a to nad povinné

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k druhu školy:
Nahrávám...
Nahrávám...