dnes je 30.9.2023

Input:

Vedení týmu 1 - co dělá tým týmem

15.5.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:05:25

Každý tým je jiný s vlastními charakteristikami, má svého vedoucího a nějaký úkol. Seminář vysvětluje, proč jsou některé vlastnosti důležité a jak efektivně využít synergického efektu k lepšímu fungování týmu a samozřejmě k dosažení lepších výsledků.

Kapitoly videa

Praktický seminář, který obsahuje několik cvičení, kde si posluchači procvičí získané znalosti, naučí posluchače efektivně pracovat v týmu a hlavně poradí vedoucím, jak lépe vést vlastní tým.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...