dnes je 22.5.2024

Input:

Rozhodování a řešení problémů 1 - metoda DITOR

21.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:57:15

Rozhodnutí činíme dnes a denně. Postupujeme však při rozhodovacím procesu správně? Pomocí metody DITOR lektorka rozebere jednotlivé kroky základní schématu rozhodování.

Kapitoly videa

Zjistíte, jak efektivně řídit rozhodovací proces. Naučíte se správně definovat problém a určit svůj cíl.

Lektorka s Vámi projde i to, jaké informace je potřeba pro správné rozhodnutí získat, jak tvořit řešení a následně je ohodnotit. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...