dnes je 23.4.2024

Input:

Organizace času pro pedagogy - díl 1-8

26.10.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 02:00:33

Pedagogická práce vyžaduje velký prostor pro kompenzaci psychické zátěže, která je v tomto oboru opravdu velká. V tomto videosemináři se budeme zabývat organizací Vašeho času tak, aby Váš pracovní a osobní život byl v rovnováze a vedl Vás k pocitu naplnění.

Kapitoly videa

Cílem tohoto semináře je přimět posluchače k zamyšlení, zda pracovní život nepřevládá nad tím osobním. Lektorka Vám poradí několik jednoduchých tipů a triků, jak si zorganizovat čas, aby byly obě části v rovnováze a Vy spokojeni. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...