dnes je 26.9.2022

Input:

Nový dotaz

7.4.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Do mateřské školy nastupuje od září 2015 tříleté dítě se speciálními vzdělávacími potřebami. Předpokládá se, že bude navštěvovat MŠ 3-4roky.

Asistentce pedagoga, která v naší škole pracuje mohu napsat již poslední,třetí smlouvu. Může tato smlouva znít - na dobu určitou po dobu předškolního vzdělávání dítěte XY ?

Odpověď:

Uzavírání pracovních poměrů na dobu určitou řeší ustanovení § 39 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů. Podle odstavce 2 tohoto

Nahrávám...
Nahrávám...