dnes je 25.7.2024

Input:

Metodika přerušení provozu mateřské školy

20.6.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:57:58

Připravili jsme pro Vás speciál, věnovaný tématu specifik vyplývajících z přerušení provozu mateřských škol (nejen o letních prázdninách).

Kapitoly videa

Obsah online semináře:

  • Přerušení provozu vs. uzavření MŠ.
  • Spolupráce se zřizovatelem (práva a povinnosti ředitelky vůči zřizovateli a naopak).
  • Uzavření MŠ orgánem ochrany veřejného zdraví.
  • Přerušení provozu MŠ a legislativa.
  • Dokumentace a přerušení provozu.
  • Přijetí dítěte k prázdninovému provozu.
  • Terminologie v oblasti přerušení provozu.

Komu je online seminář určen:

Začínajícím vedoucím pedagogickým pracovníkům mateřských škol; Ředitelkám a ředitelům MŠ a jejich zástupkyním a zástupcům; Zástupcům zřizovatelů.

Lektor

Mgr. Lenka Polášková

Mgr. Lenka Polášková

je lektorka s více než 20 letou pedagogickou praxí. Specializuje se na oblasti managementu škol, dokumentaci a metodický výklad vybraných právních předpisů segmentu školství. Je autorkou řady publikací pro učitele a ředitele škol. V minulosti externě spolupracovala například s Výzkumným ústavem Pedagogickým, Ministerstvem práce a sociálních věcí při tvorbě standardu pro dětské skupiny, Českou školní inspekcí, jako externí posuzovatelka pro inspekční činnost ve školách, nebo Univerzitou Palackého v Olomouci při tvorbě a realizaci 3letého projektu zaměřeného na distanční vzdělávání vedoucích, pedagogických pracovníků. Aktuálně aktivně spolupracuje v rámci publikační činnosti s nakladatelstvími Portál nebo Grada Publishing, a.s. realizuje přímo ve školách "cvičné hospitace" a vzdělávací aktivity " na míru" pro týmy škol. Své webináře a prezenční semináře staví na praktičnosti, využitelnosti v pedagogické praxi a efektivnosti pro účastníka. Je držitelkou mezinárodního ocenění "eTwinning Label", za projekt "Moje město, moje škola". Patří mezi špičkové lektory s dlouhodobě pozitivními referencemi účastníků webinářů, seminářů i čtenářů odborných periodik.

Nahrávám...
Nahrávám...