dnes je 25.4.2024

Input:

Komunikace v konfliktních situacích 1

19.2.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:59:07

Jak se vyvarovat konfliktů? Pokud se to nepodaří, jak v konfliktní situaci správně komunikovat?

Kapitoly videa

Pomocí tzv. Johari mřížky si procvičíte schopnost sebereflexe. Zjistíte, jak působíte na ostatní. Lektorka Vám poradí, jak k předcházení a zvládání konfliktů využít empatii. Ujasníte si komunikační toky - verbální, neverbální a paralingvistiku (hlasový projev).

V neposlední řadě si připomenete pravidla efektivní komunikace a její možné bariéry.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

konflikty1.pdf 0.58 MB
Nahrávám...
Nahrávám...