dnes je 4.12.2022

Input:

Investiční náklady

23.3.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Máme v mateřské škole novou školní přírodní zahradu za 2000 000 Kč, s 90% dotací z MŽP. Bude se tato zahrada nebo její prvky započítávat do úplaty za předškolní vzdělávání ?

Odpověď:

Výši úplaty za předškolní vzdělávání v mateřské škole, kterou zřizuje stát, kraj, obec nebo svazek obcí upravuje ustanovení § 6 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů. Podle odstavce 2 citovaného ustanovení:

                „ Měsíční výše úplaty

Nahrávám...
Nahrávám...