dnes je 17.6.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Zápočet náhradní vojenské služby do praxe

3.1.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Započítává se náhradní vojenská služba do praxe?

Odpověď:

Zápočet jiných dob do let započitatelné praxe je upraven v § 4 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen nařízení vlády o platech). V souladu s § 4 odst. 4 nařízení vlády o platech se v plném rozsahu, nejvýše však v rozsahu stanoveném zvláštním právním předpisem pro výkon vojenské náhradní služby

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...