dnes je 13.6.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Věcný dar žákům

10.6.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné žákům věnovat za účast v olympiádách, školních soutěžích a např. při odchodu z 9. ročníku věcný dar (např. knihu, sadu propisek, poukázku na nákup knihy apod.)? Děláme to tak, ale byli jsme upozorněni, že to nelze. Prosím o pomoc, jak s tím správně naložit podle předpisů.

Odpověď:

Bohužel příspěvková organizace nemůže ze svých provozních prostředků poskytovat nikomu žádné dary (§ 37 zákona č. 250/2000 Sb.). Dary může poskytovat pouze svým zaměstnancům

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...