dnes je 27.2.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Suplování a přesčasové nebo přespočetné hodiny

26.1.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je suplování považováno za přesčasové nebo přespočetné hodiny? Proplácí se řediteli (jinému vedoucímu pracovníkovi) suplované hodiny?

Odpověď:

Podle ustanovení § 78 odst. 1 písm. i) zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, je prací přesčas práce konaná zaměstnancem na příkaz zaměstnavatele nebo s jeho souhlasem nad stanovenou týdenní pracovní dobu vyplývající z předem stanoveného rozvržení pracovní doby a

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...