dnes je 1.3.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Odměna podle § 224 ZP

12.2.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Poskytnu-li zaměstnanci odměnu podle § 227 ZP (při životním jubileu nebo prvním odchodu do starobního důchodu), lze ji hradit z prostředků státního rozpočtu nebo jen z prostředků FKSP, případně z fondu odměn se souhlasem zřizovatele?

Odpověď:

Předpokládám, že tazatelka má na mysli § 224 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, podle kterého zaměstnavatel může zaměstnanci poskytnout odměnu zejména při životním nebo pracovním

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...