dnes je 22.6.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Kvalifikace učitelky v mateřské škole

14.12.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je vystudovaná magistra obor speciální pedagogika kvalifikovaná na pozici učitelka v mateřské škole?

Odpověď:

Odbornou kvalifikaci učitelky mateřské školy najdeme v ustanovení § 6 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů. Jak v běžné mateřské škole, tak i ve třídě zřízené pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, je kvalifikovanou absolventka s vysokoškolským vzděláním získaným studiem v

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...