dnes je 19.6.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Finanční ohodnocení chůvy v MŠ

14.6.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jak je finančně ohodnocena chůva v MŠ? Kde najdu platové tabulky pro chůvu?

Odpověď:

Zaměstnavatel určí zaměstnanci konajícímu druh práce chůva v MŠ platový tarif podle platové tabulky přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen nařízení vlády). Chůva není pedagogickým pracovníkem (§ 2 odst. 2 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících,

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...