dnes je 4.12.2022

Input:

Dotaz: Asistent pedagoga

10.8.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Do MŠ nastoupí dva asistenti pedagoga: 1.Mgr.speciální pedagog

2.absolvent gymnázia

Mohou mít stejný plat při stejné náplni práce, přesto, že mají odlišné vzdělání?

Odpověď:

Danou problematiku řeší zákoník práce a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Podle ustanovení § 3 odst. 1 citovaného nařízení vlády zaměstnavatel zařadí zaměstnance podle § 123 odst. 2 zákoníku práce do platové třídy, ve které je

Nahrávám...
Nahrávám...