dnes je 4.12.2022

Input:

Dotaz: 2 leté děti ve třídě a ponižování počtu

15.3.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

2 dotazy:

1. Bude možné od příštího školního roku 2017/2018 ponižovat počet dětí ve třídě pokud vezmu 2 leté dítě nebo to bude platit až od roku 2020,

2. Bude možné o příštího školního roku 2017/2018 zřídit třídu, kde budou jen 2-3 leté děti?

Odpověď:

1.

Novela vyhlášky č. 14/2005 Sb. vyhláškou č. 280/2016 Sb. v ustanovení § 2 odst. 6, které nabývá účinnosti 1. 9. 2020, říká:

6) Za každé ve třídě zařazené dítě mladší 3 let se do doby

Nahrávám...
Nahrávám...