dnes je 1.10.2022

Input:

Úplata v logopedické třídě

23.2.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Platí úplatu děti v logopedické třídě?

Odpověď:

Logopedická třída se v obecní škole zřizuje se souhlasem krajského úřadu a je určena pro děti se závažnou vadou řeči (viz § 16 odst. 9 a 10 školského zákona ve znění pozdějších předpisů). Podle ustanovení §16 odst. 1 školského zákona děti, žáci a studenti se speciálními vzdělávacími potřebami mají právo na bezplatné poskytování podpůrných opatření školou a školským zařízením. To však neznamená, že by děti

Nahrávám...
Nahrávám...