dnes je 28.9.2021

Input:

Specifické poruchy chování a ADHD

Datum konání: 20.10.2021, 13:00 - 15:00, Mgr. Marika Kropíková

Ujasněte si pojmy jako specifické poruchy chování, ADHD, ADD, hyperkinetický syndrom. Zjistěte jaký je vztah mezi SPCH a poruchami chování bez symptomů hyperkinetického syndromu nebo vztah mezi SPCH a specifickými poruchami učení na bázi ADHD.

Seznamte se s symptomatologii těchto poruch, kritérii pro diagnostiku SPCH a platnou legislativou. Zjistěte jaké jsou možné metody práce s dětmi se SPCH a jak by měla spolupracovat rodina. Jaká je pedagogická diagnostika a depistáž dětí v základní škole učitelem, jak upravit klasifikaci a vytvořit IVP.

Bude prostor i na diskusi a rozbor příkladů z praxe.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex, Adobe Connect nebo MS Teams. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme nejpozději den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor:

Nahrávám...
Nahrávám...