dnes je 22.5.2024

Input:

Ředitel/pedagog v roli manažera - Delegování I

21.10.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:14:48

Následující kapitoly se budou zabývat zaváděním manažerských funkcí, tedy vedením lidí. Jednou z těchto funkcí je delegování, neboli přenesení úkolů či pravomocí na své podřízené.

Kapitoly videa

Cílem každého dobrého ředitele je vést svůj tým tak, aby dosahoval cílů, kterých chce dosáhnout on. Jakým způsobem delegovat úkoly na své podřízené? Které úkoly nebo pravomoci a na koho který úkol delegovat? Vše se dozvíte v této kapitole videosemináře.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...