dnes je 24.7.2024

Input:

Psychohygiena/stress management v pedagogické praxi - Důležitost psychohygieny u pedagogů 2

14.9.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:11:13

Nové nároky na učitele ze strany společnosti, potřeba zvládat nové chování dětí a mládeže, jiné výchovné postupy ze strany rodičů, kterým musí učitelé čelit, neustálé změny v systému... To jsou další důvody, proč jsou učitelé vystaveni neustálému stresu.

Kapitoly videa

Naučit se kompenzovat stresové situace a nedostatek pozitivních zpětných vazeb v této práci.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...