dnes je 26.5.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Posudek zdravotní způsobilosti dítěte pro účast na škole v přírodě

13.3.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jakou má platnost posudek od lékaře, že dítě je způsobilé odjet na školu v přírodě? Vždy to byl rok, prý nyní platí 2 roky? Taktéž bezinfekčnost, kolik dní před odjezdem musí být prohlášení rodičů, že děti nepřišly do styku s infekcí?

Odpověď:

Ano, podle § 9 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví platí, že zdravotní způsobilost dítěte pro účast na škole v přírodě nebo zotavovací akci posuzuje a posudek vydává

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace: