dnes je 29.11.2021

Input:

Pod pokličku Montessori s Vlastou Hillebrandovou

Datum konání: 25.11.2021, 15:00 - 17:00, Vlasta Hillebrandová

Je Montessori vzdělávání vhodné i pro dnešní děti? Není to pouze utopie? O čem vlastně tato metoda je? Co vše je potřeba pro její aplikaci?

V rámci tohoto webináře máte možnost se to a mnohé jiné dozvědět. Povíme si o jednotlivých oblastech i některých principech. Pomocí fotografií a videí budete moci nahlédnout do připraveného prostředí MŠ Montessori v Jablonci nad Nisou. Na Vaše zvídavé otázky se těší ředitelka této mateřské školy, lektorka a členka vedení Montessori ČR Vlasta Hillebrandová. Jestli Vás Montessori pedagogika oslovuje a chtěli byste se o ní dozvědět více, určitě se přihlaste, nemůžete být v lepších rukou.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex, Adobe Connect nebo MS Teams. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor:

Nahrávám...
Nahrávám...