dnes je 22.7.2024

Input:

Organizace času pro pedagogy - Rozhodovací postupy

4.11.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:17:51

I když využíváte všechny dosud řečené stavební kameny organizace času, stále to nestačí, pokud se neumíte správně rozhodnout a určit priority. V této části videosemináře Vám lektorka nastíní nejdůležitější rozhodovací postupy pro snadnější určení důležitých aktivit a správnou kombinaci s aktivitami méně důležitými.

Kapitoly videa

Cílem lekce je umět si určit priority a naučit se nakombinovat řešení důležitých a nedůležitých úkolů tak, abychom minimalizovali riziko stresu. 

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...