dnes je 22.5.2024

Input:

Organizace času pro pedagogy - Pomalu je víc než rychle

27.10.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:14:03

Pomalu neznamená, že nebudeme spěchat s úkoly, které nám přináší náš pracovní život, ale že si námi stanovené změny budeme dávkovat postupně a tak, aby nám byly příjemné. Jak na to? Poradí lektorka a opět si vyzkoušíme na příkladech.

Kapitoly videa

Cílem této lekce je naučit se dávkovat si námi určené změny po malých a dobře zvládnutelných částech.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...