dnes je 1.3.2024

Input:

Nový dotaz

24.4.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobrý den,



doslechla jsem se, že učitelem na 1. stupni může být speciální pedagog. Je to tak?

Děkuji



Pavla Hajian

Odpověď:

Dobrý den,

odbornou kvalifikaci učitele na 1. stupni základní školy splňuje podle ustanovení § 7 odst. 1 písm. g) zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů, i učitel

-       s vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální

Nahrávám...
Nahrávám...