dnes je 6.10.2022

Input:

Nový dotaz

18.9.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Uzavírání dohod o změně obsahu pracovní smlouvy není limitováno s výjimkou danou § 39 odst. 2 zákoníku práce (zákon č. 262/2006 Sb.)

Dotaz:

Na vázání pracovní smlouvy (třikrát a dost)

se vztahuje i Dohoda o Změně pracovní smlouvy?

Odpověď:

Uzavírání dohod o změně obsahu pracovní smlouvy není limitováno s výjimkou danou § 39 odst. 2 zákoníku práce (zákon č. 262/2006 Sb.). Podle tohoto ustanovení „ Doba trvání pracovního poměru na dobu určitou mezi týmiž smluvními stranami nesmí

Nahrávám...
Nahrávám...