dnes je 1.10.2022

Input:

Nový dotaz

7.4.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Platí tříleté dítě se speciálními vzdělávacími potřebami úplatu za předškolní vzdělávání?

Odpověď:

Úplatu za vzdělávání upravuje ustanovení § 123 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů takto:

Vzdělávání, které neposkytuje stupeň vzdělání, lze poskytovat za úplatu, která je příjmem právnické osoby vykonávající činnost dané školy nebo školského zařízení. Vzdělávání v posledním

Nahrávám...
Nahrávám...