dnes je 8.12.2022

Input:

Nový dotaz

20.1.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobry den,

mam pani ucitelku na 70% uvazku. Pro nemoc jine ucitelky potrebuji zastup z jeji strany.

Ona odmita a argumentuje porusenim zakoniku prace.

Muzete mi poradit?

Dekuji Plestilova

Odpověď:

Dobrý den,

Danou problematiku upravuje ustanovení § 23 zejména odst. 3 a 4 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících takto:

㤠23

Rozsah přímé pedagogické činnosti

            (1) Týdenní rozsah hodin přímé pedagogické činnosti stanoví ředitel školy pedagogickému

Nahrávám...
Nahrávám...