dnes je 2.10.2022

Input:

Nový dotaz

18.6.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobrý den, chci se zeptat. Musí ředitelka soukromé MŠ, která je v rejstříku a s dotací psát Výroční zprávu?

Odpověď:

Ustanovení § 3 zákona č. 306/1999 Sb., o poskytování dotací soukromým školám, předškolním a školským zařízením, ve znění pozdějších předpisů, v odst. (2) uvádí důvody, pro které se smlouva o poskytnutí dotace neuzavře. Mimo jiné smlouvu o poskytnutí dotace krajský úřad neuzavře, pokud právnická osoba, která čerpala dotaci v předchozím školním roce, nepředloží

Nahrávám...
Nahrávám...