dnes je 2.2.2023

Input:

Nový dotaz

25.2.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Pokud dochází k ukončení předškolního vzdělávání dohodou,je nutné uvést vzdání se práva na odvolání?

Podléhá tato dohoda o ukončení předškolního vzdělávání správnímu řízení?

Odpověď:

Ustanovení § 35 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, upravuje důvody, pro které může ředitel mateřské školy ukončit předškolní vzdělávání: jestliže

a) se dítě bez omluvy zákonného zástupce

Nahrávám...
Nahrávám...