Jak hospodařit s fondem kulturních a sociálních potřeb na začátku roku? Přihlaste se na on-line seminář a během dvou hodin zjistíte, na co si dát pozor. Lektorka také zodpoví Vaše dotazy k FKSP, můžete je poslat předem nebo položit přímo během on-line semináře. Po jeho skončení budete mít ještě 14 dní přístup k on-line záznamu.
Komu je webinář určen
účetním v příspěvkových organizacích
Obsah webináře
Od 1. 1. 2021 nabyla účinnosti novela vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, kterou se řídí organizační složky státu, státní příspěvkové organizace, příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky a nově také státní podniky. Na on-line semináři vás seznámíme s aktuálním zněním vyhlášky a vysvětlíme, jak do praxe zavést její jednotlivé části a jak hospodařit s fondem na začátku roku 2021.
- Ověření dodržení vyhlášky FKSP v oblasti tvorby.
- Ověření dodržení vyhlášky FKSP v oblasti čerpání.
- Provedení kontroly zaúčtování všech účetních operací k 31. 12. 2020.
- Zdaňování.
- Upozornění na nejčastější chyby.
On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv
On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.
Lektor: