dnes je 14.6.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Žádost o IVP

11.9.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Musí rodiče žáka, který má v Doporučení ze ŠPZ vzdělávání podle IVP, žádat o povolení vzdělávání podle IVP ředitele školy, když už podepsali informovaný souhlas s Doporučením? V případě že nemusí rodiče žádat, musí ředitel školy vydat rozhodnutí o vzdělávání dítěte podle IVP ve správním řízení?

Odpověď:

Podle ustanovení § 18 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...