dnes je 21.7.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Výchovný poradce

9.7.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Může učitel - speciální pedagog vykonávat "kvalifikovaně" (tj. 13. pl. tř.) pozici výchovného poradce bez studia dle § 8 vyhl. č. 317/2005 Sb.?

Odpověď:

Podle § 8 odst. 1 vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů (dále jen vyhláška) je studium pro výchovné poradce zaměřené na oblast pedagogiky, speciální pedagogiky a psychologie. Je-li speciální pedagog absolventem víceoborového studijního programu (např.

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace: