dnes je 25.10.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Suplování ve školní družině

22.9.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Prosím o zodpovězení dotazů v souvislosti se suplováním ve školní družině.

1) Může suplovat ve školní družině asistent pedagoga?

2) Pokud v družině supluje za nemocnou vychovatelku učitel, jedná se o jiný druh práce, tzn. musí se sepsat na suplování dohoda?

Odpověď:

Podle ustanovení § 38 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, je zaměstnavatel od vzniku pracovního poměru povinen přidělovat zaměstnanci práci podle pracovní

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k druhu školy:
Nahrávám...
Nahrávám...