dnes je 29.9.2022

Input:

Dotaz: Spádovost školy

27.1.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Pokud je v obci pouze jedna mateřská škola, je třeba, aby zřizovatel určil spádovost školy?

Odpověď:

Podle ustanovení § 179 odst. 3 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů se na vymezení školského obvodu spádové mateřské školy použijí pravidla pro vymezení školského spádového obvodu základní školy. Tato pravidla jsou uvedena v ustanovení § 178 školského zákona:

Na

Nahrávám...
Nahrávám...