dnes je 20.9.2020

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Samostudium pro pedagogy s částečným úvazkem

10.8.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Mám dotaz ohledně správného stanovení dnů na samostudium pro pedagogy, kteří nemají plný úvazek. Jak správně určit výši počtu dnů samostudia u pedagogů, kteří mají neúplný úvazek, např. 15 hodin?

Odpověď:

Podle ustanovení § 24 odst. 7 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, k dalšímu vzdělávání přísluší pedagogickým pracovníkům volno v rozsahu 12 pracovních dnů ve

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k druhu školy: