dnes je 1.2.2023

Input:

Dotaz: Rodičovská dovolená a praxe

30.11.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Pokud byla učitelce započítána praxe chybně (nezapočítala se ji rodičovská dovolená), jak se tato skutečnost může řešit, vypořádat? Je-li tedy pravdou, že se rodičovská dovolená započítává do praxe, i když před RD paní učitelka nepracovala vůbec ve školství jako učitelka ani na jiné pozici.

Odpověď:

Zápočet let praxe se řídí ustanovením § 4 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Podle tohoto

Nahrávám...
Nahrávám...