dnes je 14.6.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Přerušení dodávky vody ve školce

4.9.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobrý den,

mám dotaz ohledně přerušení dodávky vody ve školce. Má ředitelka mateřské školy zcela zavřít jestli že:

1. Má jeden či dva dny dopředu informaci o přerušení dodávky.

2. Jestli že voda přestane téci během dopoledne a děti jsou ve školce na celý den.



Musí ředitelka zajistit provoz jinde?

Odpověď:

Dobrý den,

problematiku uvedenou v dotaze řeší ustanovení § 3 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...