dnes je 26.9.2022

Input:

Dotaz: Podmínky navyšování kapacity MŠ při přijímání cizinců

8.8.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Je možné navýšit kapacitu MŠ v případě přijímání dětí /cizinců z Ukrajiny?

Dotaz:

Dobrý den, obracím se s dotazem týkajícím se kapacity mateřské školy. Je možné navýšit kapacitu MŠ v případě přijímání dětí /cizinců z Ukrajiny?

Odpověď:

    Dobrý den, děkuji za dotaz. Podle ustanovení § 2 odst. 3 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, se třída mateřské školy naplňuje do počtu 24 dětí. Podle

    Nahrávám...
    Nahrávám...