dnes je 21.10.2020

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Platba pracovních sešitů pro žáky školou

17.9.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je povinností školy platit žákům pracovní sešity? Učebnice dětem poskytujeme zdarma a žákům 1. tříd dáváme 200 Kč na základní školní potřeby. Dále vybíráme 100 Kč na činnost ŠD.

Odpověď:

Podle ustanovení § 2 odst. 1 písm. d) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, je vzdělávání založeno mimo jiné na zásadě bezplatného základního a středního vzdělávání

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace: