dnes je 1.10.2022

Input:

Dotaz: Omezení provozu MŠ z důvodu odstávky školní kuchyně

17.10.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jak a podle které vyhlášky musí být omezen provoz v mš z důvodu odstávky školní kuchyně zajišťující stravování dětí v mš?

Odpověď:

Přerušení nebo omezení provozu mateřské školy upravuje ustanovení § 3 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů. Kromě prázdninových měsíců (červenec  a srpen) lze také provoz mateřské školy ze závažných důvodů a po projednání se zřizovatelem omezit nebo

Nahrávám...
Nahrávám...