dnes je 25.10.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Nařízení suplování a ranní pohotovosti

22.9.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Pracuji na zkrácený úvazek jako učitelka ZŠ (při starobním důchodu). Může mi ředitel nařídit suplování a ranní pohotovost, přesto, že nechci?

Odpověď:

Podle ustanovení § 23 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, ředitel školy zřizované ministerstvem, krajem, obcí a svazkem obcí stanoví týdenní rozsah hodin přímé pedagogické činnosti podle prováděcího právního předpisu,

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k druhu školy:
Nahrávám...
Nahrávám...