dnes je 26.6.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Dar z FKSP při příležitosti výročí založení školy

24.5.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možno z FKSP hradit dar pro zaměstnance při příležitosti výročí založení školy?

Odpověď:

Z fondu kulturních a sociálních potřeb lze poskytovat pouze dary dle § 14a vyhlášky č. 114/2002 Sb. Možnost poskytnout dar z FKSP zaměstnancům při příležitosti výročí založení školy není ve vyhlášce uvedena.

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...