dnes je 26.2.2021

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Co musí obsahovat výpis z vysvědčení

23.1.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Musí výpis z vysvědčení vydávaný za 1. pololetí obsahovat vlastnoruční podpis ředitele a třídního učitele nebo stačí tištěné jméno a příjmení?

Odpověď:

Na konci 1. pololetí je možné v souladu s § 51 odst. 1 školského zákona vydat žákovi výpis z vysvědčení místo oficiálního tiskopisu vysvědčení. Tento výpis má pouze informativní charakter a nenahrazuje vysvědčení. Obsah a formu výpisu z vysvědčení stanovuje § 3 vyhlášky č. 3/2015

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Nahrávám...
Nahrávám...