dnes je 6.4.2020

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Asistent pedagoga

24.2.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Potřebovala bych přesný výklad ohledně asistentů pedagoga. Pokud mám asistenta pedagoga podle § 5 odst. 3 (úvazek 40 hod.) - je to asistent, který má kurz, ale nemá maturitu, mohu ho přiřadit do třídy? Druhého asistenta pedagoga máme podle § 5 odst. 4 (úvazek 40 hod.). Tento asistent má maturitu a kurz, pokud to dobře chápu, má vše potřebné.

Odpověď:

Asistent pedagoga podle § 5 odst. 3 vyhlášky č. 27/2016 Sb. může pracovat s žáky v běžné (nebo i speciální)

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Školaprofi.cz.
Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k druhu školy: